Usługi na wynajem, Siedlce, Rynkowa

Numer zlecenia WLZOPY349
7 257 PLN
Powierzchnia:
178.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2000

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego przy ul. Rynkowej w Siedlcach. Lokal ma powierzchnię aż 178 m2. W skład wchodzą pomieszczenia biurowe, recepcja, dwie oddzielne łazienki- jedna może posłużyć jako łazienka dla Klientów i druga z kabinami dla pracowników oraz kuchnia. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku, ale do dyspozycji mamy również windę, w związku z czym przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji pracowników bądź Klientów jest również dwustanowiskowy, prywatny parking. Niewątpliwym atutem jest również lokalizacja, dzięki czemu lokal świetnie sprawdzi się pod każdą działalność. Powierzchnia i liczne ścianki działowe umożliwią dostosowanie lokalu pod własne preferencje. 

Zapraszam do kontaktu. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce, Rynkowa
 Cena:  7 257 PLN
 Powierzchnia:   178.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Weronika Mazurczak

Broker
Rating: 5 ?