Usługi na wynajem, Ostrołęka, Goworowska

Numer zlecenia WLZOTU761
6 000 PLN
Powierzchnia:
115.3 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Przeznaczenie lokalu:
Biuro, sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2020

Opis

Oferuję do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115,3 m2, położony w doskonałej lokalizacji w centrum Ostrołęki. Lokal znajduje się w okolicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, co gwarantuje stały przepływ potencjalnych klientów. Bliskość Galerii Bursztynowej dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, jednak jego uniwersalny układ pozwala na adaptację do różnorodnych rodzajów działalności. Możliwości są niemal nieograniczone, a przykładowe propozycje to: kawiarnia lub cukiernia, restauracja lub bistro, sklep detaliczny (odzież, obuwie, kosmetyki, itp.), salon fryzjerski lub kosmetyczny, biuro usługowe (doradztwo, ubezpieczenia), studio fitness, apteka lub punkt medyczny.

Jeśli szukasz miejsca, które przyciągnie klientów i zapewni Twojej działalności doskonałe warunki do rozwoju, ten lokal jest idealnym wyborem. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i uzyskania szczegółowych informacji.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostrołęka, Goworowska
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   115.3  m2
 Liczba pomieszczeń:  13

Mateusz Pełtak

Master lider
Rating: 5 ?