Lokal na wynajem, Kraków, Czyżyny

Numer zlecenia WODE334
9 300 PLN   22 140 PLN  
Powierzchnia:
263.0 m2
Liczba pomieszczeń:
15
Piętro:
2/3
Struktura:
Rok budowy:
2001
Stan:
Normalny

Opis

Do wynajęcia lokal o pow. 263m2 pod powierzchnie biurowe, zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu komercyjnym przy jednej z głównych arterii miejskich.

Do wynajęcia lokal o pow. 263m2 pod powierzchnie biurowe, zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu komercyjnym przy jednej z głównych arterii miejskich. Znajduje się na I piętrze. Wydzielone powierzchnie oraz bogate zaplecze socjalno-sanitarne są bezdyskusyjnymi zaletami przedmiotu oferty, Z łatwością pomieszczenia można zaadaptować na biura, pracownie, pokoje spotkań - daje to ogromne możliwości aranżacyjne wnętrza. Budynek, wewnątrz którego znajduje się przedmiot oferty, jest w bardzo dobrym stanie, jest zadbany. Ważną zaletą okolicy jest duża ilość miejsc parkingowych oraz bliskość komunikacji miejskiej (w pobliżu skrzyżowania głównych szlaków MPK). Jest to idealne miejsce na siedzibę firmy bądź pracownię czy też kancelarię, gdyż przestronne pomieszczenia o bardzo dobrym układzie zapewnią komfort pracy, a rozdzielenie poszczególnych biur/gabinetów zapewni spokój niezbędny do realizacji ważnych zadań.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kraków, Czyżyny, Czyżyny
 Cena:  9 300 PLN
 Powierzchnia:   263.0  m2
 Liczba pokoi:  15

Agata Kluzowicz

Kierownik biura