Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia WOHA068
5 250 PLN
Powierzchnia:
70.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2018

Opis

Szukasz idealnego lokalu?Chcesz prowadzić działalność w doskonałym punkcie?To jest oferta Ciebie !!!

Mam przyjemność zaprezentować lokal handlowo – usługowego o powierzchni 70 m 2 .
W zależności od potrzeb, powierzchnię lokalu można zwiększyć o dodatkową powierzchnię 61 m 2 ( lokal U3)..
Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe w niedalekiej odległości od komunikacji, co umożliwia korzystanie z bardzo dobrego połączenia tramwajowego oraz autobusowego ze ścisłym centrum miasta.
Inwestycja położona jest w odległości około 5 km od centrum miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajdują się liczne osiedla, sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe, służby zdrowia, dzięki czemu miejsce charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu.
Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej.Lokal nadaje się zarówno na sklep, punkt obsługi klienta, studio fryzjersko-kosmetyczne, biuro, kancelarię notarialną lub adwokacką, szkolenia, gabinety lekarskie lub medycyny estetycznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  5 250 PLN
 Powierzchnia:   70.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Elżbieta Apelska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?