Magazyn na wynajem, Bytowski, Trzebielino, Wspólna

Numer zlecenia WOKADE115
54 600 PLN
Powierzchnia:
2 620.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:
Do zamieszkania

Opis

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej? Terminy Cię gonią a twój magazyn pęka w szwach? mamy dla ciebie rozwiązanie. do wynajęcia hale magazynowo produkcyjne o łącznej powierzchni ok 2620 m.2.Wysokość pomieszczeń od 4 do 6 metrów. Obiekt doskonale zlokalizowany, przy drodze nr 21 na terenie powiatu słupskiego. Spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów w zakresie logistyki, magazynowania oraz produkcji. Istnieje możliwość przechowywania towaru w warunkach chłodniczych.

Budynki posiadają plac manewrowy, media, monitoring oraz zaplecze biurowe i socjalne. Istnieje możliwość rozładunku kontenerów, samochodów dostawczych oraz naczep.

Wystarczy podać interesująca nas powierzchnię a oferta będzie przygotowana indywidualnie.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Bytowski, Trzebielino, Wspólna
 Cena:  54 600 PLN
 Powierzchnia:   2 620.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Hanna Kamińska

Kierownik