Magazyn na wynajem, Radom, Toruńska

Numer zlecenia WOKIKO845
10 000 PLN
Powierzchnia:
1 580.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
/0
Struktura:
Pustak żużlowy
Rok budowy:
1980
Stan:
Do zamieszkania

Opis

Na wynajem duża hala przemysłowa. Hala zlokalizowana na ogrodzonym, zamkniętym terenie.  Teren utwardzony kostką brukową. Możliwość korzystania z miejsc parkingowych. Hala posiada trzy kanały najazdowe. Sześć bram wjazdowych, przez które bez problemu wjedzie TIR.  Zainstalowana jest siła o wysokiej mocy. Dla pracowników jest przygotowana duża łazienka do równoczesnego korzystania przez kilka osób. Podobnie szatnie, które mają zapewnić wygodę pracownikom. Dla obsługi biurowej są pokoje biurowe obok hali, ale można wynająć dodatkową powierzchnię w budynku biurowym, znajdującym się obok wynajmowanej hali. Dużym plusem jest lokalizacja i korzystna cena. Hala mieści się przy jednej z głównych ulic Radomia. Doskonały dojazd, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej związanej np. z motoryzacją, produkcją, lub jako magazyn czy inne pomysły mile widziane.
Zapraszam na prezentację, by osobiście ocenić stan i zalety tej nieruchomości.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom, Toruńska
 Cena:  10 000 PLN
 Powierzchnia:   1 580.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Agata Auzbiter

Ekspert
Rating: 4.16 ?