Działka na sprzedaż, Kłodzki, Stronie Śląskie gm, Stronie Śląskie

Numer zlecenia WOKO521
600 000 PLN 76 za m2
Powierzchnia:
7 896 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
132 x 59

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Stronie Śląskie
Lokalizacja:
Stronie Śląskie
Powierzchnia:
7 896 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

działka dla inwestora 0,79 ha pod pensjonat w Stroniu Śląskim

Działka zlokalizowana we wschodniej części miasta, w niedalekim sąsiedztwie drogi wylotowej w kierunku ośrodka narciarskiego Czarna Góra. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka kształtem zbliżona do prostokąta, w części zabudowana kondygnacja podziemną planowanego wcześniej budynku mieszkalnego z garażami podziemnymi. Teren objęty jest zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego miasta i gminy Stronie Śląskie i oznaczony jako M.5.UT. - usługi turystyki i urządzenia rekreacyjne. Wysokość zabudowy: do 19 metrów. Dla terenu wykonano koncepcję zabudowy budynkiem hotelowym na bazie zrealizowanej kondygnacji garażu. uzupełnieniem samego budynku hotelu są: tereny rekreacyjne (boiska sportowe, mini golf, plac zabaw dla dzieci), parking terenowy, oraz rezerwa pod ew. rozbudowę inwestycji.
MEDIA: woda w150, kanalizacja ogólnospławna k500, oświetlenie terenu, zasilanie elektroenergetyczne eANN, ciepłociąg 2c100

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 347 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
16 199 PLN
Kłodzki, Stronie Śląskie gm, Stronie Śląskie
 Cena:  600 000 PLN
 Powierzchnia:   7 896  m2

Cezary Szwast

Agent nieruchomości
Rating: 3 ?