Warsztat na wynajem, Toruń, Poznańska

Numer zlecenia WOKODU775
15 000 PLN
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
1990
Stan:

Opis

Oferujemy do wynajęcia obiekt produkcyjno ,magazynowy z zapleczem socjalno biurowym. Obiekt znajduje się na lewobrzeżu Torunia przy ulicy Poznańskiej.Idealny 2 km dojazd do autostrady A1 północ - południe, i drogi S10 Bydgoszcz -Toruń oraz drogi na Poznań.. Lokal w idealnym stanie technicznym i jakościowym  o wielkości 1100 m2 powierzchni użytkowej. Lokal posiada dwa pomieszczenia warsztatowo magazynowe oraz oddzielne pomieszczenia biurowo socjalne. Całość po remoncie kapitalnym w 2022 roku. Posadzka bezpyłowa biura i pomieszczenia socjalne przystosowane do prowadzenia działalności biznesowej takiej jak. Magazyny wysyłkowe, warsztaty różnej działalności. Obiekt posiada ogrodzony plac parkingowy.Całość dostępna od zaraz.

Minimalny okres najmu 24 mce.

Zapraszam na prezentacje!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruń, Poznańska
 Cena:  15 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Andrzej Głowiński

Agent
Rating: 3 ?