Obiekt sportowy na wynajem, Pruszkowski, Pruszków

Numer zlecenia WOLUVY887
4 500 PLN
Powierzchnia:
180.0 m2
Liczba pokoi:
6
Piętro:
/0
Struktura:
Gazobeton
Rok budowy:
Stan:

Opis

Obiekt użytkowy o pow. około 180 m2, posiadający na parterze pomieszczenia magazynowe oraz 5 pokoi na wyższej kondygnacji, mogących służyć za pomieszczenia biurowe. Obiekt posiada również pomieszczenie socjalne i 2 łazienki. Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna, woda zimna i klimatyzacja. Woda ciepła podgrzewana w bojlerze, a na działce znajduje się przyłącze gazowe. Z uwagi na lokalizację obiektu w otoczeniu domów mieszkalnych, może być tu prowadzona nieuciążliwa działalność gospodarcza. Obiekt  zlokalizowany jest w centrum Pruszkowa, w odległości około 800 m od stacji WKD Pruszków i posiada dogodny dojazd asfaltową drogą publiczną.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pruszkowski, Pruszków
 Cena:  4 500 PLN
 Powierzchnia:   180.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Elżbieta Smolińska

Broker
Rating: 3.75 ?