Magazyn na wynajem, Kłodzki, Kłodzko, Zajęcza

Numer zlecenia WORIGY563
15 000 PLN
Powierzchnia:
588.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
/0
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
Stan:

Opis

W przemysłowej dzielnicy Kłodzka, z własnym parkingiem. Obiekt składający się z dwóch dużych hal wysokiego składowania (6m wysokości) po ok. 240 m2 oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych. Dodatkowa powierzchnia biurowa na piętrze (ok. 60 m2).

Generalny remont przeprowadzony 10 lat temu. Wymieniono instalację elektryczną, sanitarną i pneumatyczną. Zainstalowano sieć komputerową, system alarmowy, czujniki przeciwpożarowe, rolety antywłamaniowe. Przemysłowe posadzki niepylące, olejoodporne. Dwie bramy wjazdowe oraz niezależne wejście do części biurowej.
Budynek ocieplony. W dachu zamontowane świetliki, co w znacznym stopniu ogranicza koszty energii elektrycznej.
Ogrzewanie z własnej kotłowni, automatyczny piec na ekogroszek lub pelet.

W dzielnicy przemysłowej w pobliżu strefy ekonomicznej. W sąsiedztwie hurtowni, sklepów i zakładów produkcyjnych. 100 metrów do drogi krajowej nr 8.
Idealne na działalność usługową, produkcyjną, hurtownię, magazyn.
Własny parking bezpośrednio przy obiekcie.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kłodzki, Kłodzko, Zajęcza
 Cena:  15 000 PLN
 Powierzchnia:   588.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  7

Monika Pięta

Kierownik