Biura z magazynami w dogodnej lokalizacji SPRZEDAM

Obiekt na sprzedaż, Katowice, Szopienice

Numer zlecenia WOXE919
1 800 000 PLN 2 211 za m2
Powierzchnia:
814.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Sprzedaż obiektu z dużym potencjałem, 2 duże magazyny biura 90m2

Do sprzedania obiekt składający się z:
- części biurowej 90m2
- części magazynowej ok 700m2 ( 2 oddzielne magazyny)
Cała działka to powierzchnia 2317m2.
Teren cały ogrodzony (murowany), brama wjazdowa nowa elektryczna (ma ponad rok). Część biurowa wybudowana w 2011 roku, utrzymana w bardzo dobrym stanie, każde pomieszczenie klimatyzowane. Oddzielne pomieszczenie z kotłownią, piec raczej do wymiany, natomiast ciągle był w użytku. Po całym obiekcie rozprowadzone ogrzewanie a w magazynach dodatkowo dmuchawy (opcjonalnie grzejniki elektryczne). Dach w magazynach również niedawno wymieniony na nowy. W biurach rolety elektryczne, centrala. Drobne wyposażenie zostaje. 3 lata temu został przeprowadzony ostatni remont nieruchomości.
Lokal idealnie sprawdzi się do prowadzenia hurtowni, handlu wysyłkowego, sklepu wystawienniczego. Duży plac przy magazynach.
Nieruchomość godna polecenia !
Umów się już dziś na prezentację !

Sprzedaż obiektu biurowo magazynowego z dużym potencjałem. Obiekt w doskonałym stanie, ogrodzony z bramą elektryczną. Duży plac ! Nieruchomość do sprzedania od zaraz !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 587 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Katowice, Szopienice, Szopienice
 Cena:  1 800 000 PLN
 Powierzchnia:   814.0  m2
 Liczba zabudowań:  2

Sylwia Granatyr

Agent nieruchomości