Obiekt na sprzedaż, Siedlecki, Skórzec gm, Nowaki

Numer zlecenia WUBU342
620 000 PLN 461 za m2
Powierzchnia:
1 344.0 m2
Liczba zabudowań:
6
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Pieczarkarnia w miejscowości Nowaki w gminie Skórzec na sprzedaż.

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pieczarkarni w miejscowości Nowaki w gminie Skórzec. Obiekt składa się z sześciu połączonych ze sobą i wyposażonych hal o łącznej powierzchni produkcyjnej 1344 m2, oraz przystosowany jest do ogrzewania gazem płynnym. Obecnie pieczarkarnia nie jest użytkowana, natomiast stan techniczny pozwala na wznowienie produkcji. Całość usytuowana jest na działce rolnej o powierzchni 9929 m2, do której dojazd stanowi asfaltowa droga gminna.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 572 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
16 697 PLN
Siedlecki, Skórzec gm, Nowaki
 Cena:  620 000 PLN
 Powierzchnia:   1 344.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?