Lokal na wynajem, Radomski, Pionki gm, Pionki

Numer zlecenia WUDO598
4 000 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2006
Stan:
Po remoncie

Opis

Lokal na wynajem 100 m kw w budynku, gdzie są inne punkty usługowe. Stan surowy do wykończenia.

Atrakcyjny lokal na wynajem z możliwością własnej aranżacji. Lokal obecnie jest w stanie surowym i czeka na przyszłego najemcę. Na tym etapie mogą być uwzględnione życzenia i potrzeby klienta. W zależności od wykonywanej działalności, właściciel może lokal w pełni dostosować, by czas tam spędzany i wykonywana praca była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Dużym plusem jest możliwość montażu windy dla osób z problemami. Z uwagi na poniesione duże nakłady, właściciela interesuje wynajem długoterminowy.
Jest to budynek z 2006 r.ogrodzony, monitorowany, z bezpłatnymi miejscami do parkowania. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych oraz obiektów o bogatej historii. Miejsce do prowadzenia działalności np. medycznej, lub innej obsługi klienta - idealna lokalizacja. Okolica cicha i spokojna, łatwy dojazd, a do Radomia lub Kozienic też w ciągu kilkunastu minut się dostaniemy. Tylko osobiste sprawdzenie zalet tego lokalu, pozwoli w pełni go docenić.
Oglądanie to nie zobowiązanie.Pionki prawa miejskie otrzymały niespełna 70 lat temu. Jego rozwój związany był z zakładami chemicznymi PRONIT, gdzie produkowano również płyty gramofonowe. Obecnie można zobaczyć pamiątki po minionej epoce, a o bogatej historii tego miasta chętnie i ciekawie opowiada właściciel nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radomski, Pionki gm, Pionki
 Cena:  4 000 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  9

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?