Działka na sprzedaż

Numer zlecenia WUGI650
968 500 PLN 150 za m2
Powierzchnia:
6 439 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
153/42

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Lokalizacja:
Powierzchnia:
6 439 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Budowlana! Uzbrojona! Z ogromnym potencjałem działka w prestiżowej lokalizacji !!! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - malowniczej działki na sprzedaż, położonej w jednym z najurokliwszych zakątków naszej okolicy. Ta ziemia pełna jest potencjału, oferując swoim przyszłym właścicielom harmonię natury, zieloną sielankę oraz bliskość do nowoczesnego, prestiżowego osiedla domków jednorodzinnych.

Działka usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego jeziora, co sprawia, że codzienne życie staje się prawdziwą przygodą w otoczeniu spokoju i świeżego powietrza. Z każdej strony roztaczają się malownicze widoki, zapewniając unikalne wrażenia estetyczne i pełne spokoju chwile z dala od miejskiego zgiełku.

Sąsiedztwo lasów sprawia, że każdy spacer staje się niezapomnianą podróżą w głąb natury. Przyroda otaczająca tę działkę oferuje możliwość relaksu i regeneracji, stanowiąc idealne miejsce dla miłośników aktywnego trybu życia oraz wszystkich, którzy pragną uciec od codziennego chaosu.
Działka znajduje się w cudownej lokalizacji, w pobliżu Park i Jezioro Świerklaniec, Park Rogoźnik, Lasy.
Jest to prestiżowa dzielnica domków jednorodzinnych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 624 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
 Cena:  968 500 PLN
 Powierzchnia:   6 439  m2
 Liczba pokoi:  0

Justyna Król

Kierownik