Działka na sprzedaż, Łódzki Wschodni, Tuszyn gm, Bądzyń

Numer zlecenia WULU162
119 000 PLN   139 000 PLN   60 za m2
Powierzchnia:
2 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
60 x 36

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Bądzyń
Lokalizacja:
Bądzyń
Powierzchnia:
2 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Marzą Państwo po ciężkim dniu pracy o wieczorze pełnym ciszy i spokoju w blasku zachodzącego słońca?

Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca proponujemy wybudować dom marzeń na wspaniale usytuowanej działce w miejscowości Bądzyń w gminie Tuszyn.
Bliskość nowoczesnej infrastruktury drogowej zapewnia szybką komunikację z Łodzią i jednocześnie pozwala szybko wrócić przed zgiełkiem miasta do ostoi ciszy i spokoju w otoczeniu pięknej przyrody.
Działka posiada niewielkie nachylenie w kierunku zachodnim gdzie znajduje się droga dojazdowa, a po przeciwnej stronie drogi płynie spokojnie rzeka Dobrzynka.
Nieruchomość o w powierzchni blisko 2000 mkw Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest jako zabudowa jednorodzinna. Główne wymiary działki 36 na 60 m pozwalają na realizację bardzo wielu spośród niezliczonych projektów domów, które wspaniale wykorzystają walory terenu. Działka jest ogrodzona siatką, posiada bramę wjazdową, a na samej nieruchomości znajduję się sprawny barakowóz, który w okresie realizacji inwestycji może mieć wiele praktycznych zastosowań.

Na terenie działki, a głównie na jej wschodniej części mamy wiele drzew które wspaniale wpisują się w krajobraz i mogą być naturalną cieniem w upalne lato. Jednocześnie słabo zadrzewiona zachodnia strona działki pozwala wieczorami podziwiać wspaniałe zachody słońca.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
466 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 212 PLN