Wynajmę dom w Kiełpinie, NIE NA HOSTEL!

Dom na wynajem, Warszawski Zachodni, Łomianki gm, Kiełpin

Numer zlecenia WUSE202
7 400 PLN
Powierzchnia:
183.0 m2
Liczba pokoi:
6
Liczba pięter:
2
Struktura:
Pustak żużlowy
Rok budowy:
2005
Stan:
Podwyższony

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Kiełpin
Ulica:
Powierzchnia:
183.0 m2
Liczba pięter:
2
Pokoje:
6
Kuchnia:
Pokój z aneksem kuchennym
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak żużlowy
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Rok budowy
2005
Wielkość działki:
1200 m2
Parking:
Brak danych
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Dom w Kiełpinie gmina Łomianki, położony na działce 1200m2 z trwałym ogrodzeniem z bramą na pilot.

Dom położony na ogrodzonej działce, na której jest jeszcze jeden budynek mieszkalny(także do wynajęcia). Działka zadbana. Budynek po remoncie, wnętrze budynku odświeżone pomalowane, w pełni umeblowane. Budynek posiada, parter, półpiętro i piętro. Poddasze jest nieużytkowe i nie do wynajęcia, podobnie jak piwnica. Koncentrujemy się tylko na części mieszkalnej. Dom o podwyższonym standardzie, z działającą instalacją gazową i elektryczną, po przeglądach. Kominek w domu- traktowany raczej jako ozdoba. Dom wyposażony w sprzęt rtv i agd. Dwie łazienki, jedna z prysznicem, druga z narożną wanną. Mile widziana jest Firma, która wynajmie dom dla swoich pracowników lub ich rodzin. Bez zwierząt. Zapraszam na prezentację.

Dom położony na ogrodzonej działce, na której jest jeszcze jeden budynek mieszkalny(także do wynajęcia). Działka zadbana. Budynek po remoncie, wnętrze budynku odświeżone pomalowane, w pełni umeblowane. Budynek posiada, parter, półpiętro i piętro. Sprawne wszystkie instalacje. 5 pokoi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawski zachodni, Łomianki gm, Kiełpin
 Cena:  7 400 PLN
 Powierzchnia:   183.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości