Lokal na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia WYCY626
300 000 PLN   1 000 000 PLN   2 632 za m2
Powierzchnia:
114.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
-1/2
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
1993
Stan:
Normalny

Opis

Lokal usługowy o powierzchni 114 m² położony w dzielnicy Praga Płd., pełne wyposażenie i koncesja

Lokal usługowy, 114 m² (piwnica o pow. 35 m²) położony na Pradze-Południe w pobliżu pętli autobusowej linii: 158, 168, 141, 182. Lokal z pełnym zapleczem gastronomicznym i 9-letnią koncesją na alkohol. Poza salą główną dodatkowo 2 pomieszczenia, w których znajdują się stoliki konsumpcyjne. Piwnica zaadaptowana została na 2 toalety i pokój do przechowywania towarów. Budynek położony jest przy ul. Łukowskiej w ciągu lokali usługowych, naprzeciw pętli autobusowej. W okolicy duże osiedla (stare i nowe) oraz budynki biurowe. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe.
Sprzedaż z odroczonym terminem zawarcia umowy przyrzeczonej. Podana cena odpowiada zadatkowi przy umowie przedwstępnej. Umowa ostateczna po 60 miesiącach od umowy wstępnej. Nowy właściciel ma pełne prawo do użytkowania lokalu i prowadzenia działalności z ważną koncesją. Szczegóły transakcji na telefon.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 245 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 511 PLN
Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  300 000 PLN
 Powierzchnia:   114.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Maciej Klukowski

Agent nieruchomości