Magazyn na wynajem, Radom

Numer zlecenia WYHA872
6 000 PLN
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
1980
Stan:

Opis

Niepowtarzalna oferta! Magazyn do wynajęcia w sąsiedztwie z wieloma innymi halami pod wynajem. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego magazynu znajdującego się w doskonałej lokalizacji w Radomiu, przy ulicy Mazowieckiego. Magazyn oferuje powierzchnię około 600 metrów kwadratowych, idealnie nadającą się do prowadzenia różnego rodzaju działalności magazynowej, logistycznej czy produkcyjnej.Wysokość pomieszczenia umożliwiająca składowanie większych towarów.
Wygodny dostęp dla pojazdów dostawczych.
Bezpieczna i monitorowana infrastruktura.
Otwarta przestrzeń dostosowana do indywidualnych potrzeb.
Dogodne położenie w bliskiej odległości od głównych dróg i autostrad.
Cena: 10zł /m2
Dostępność: Natychmiastowa.
Warunki wynajmu: Ustalane indywidualnie, preferowane długoterminowe umowy.
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego atrakcyjnego magazynu i skorzystania z tej wyjątkowej okazji! Magazyn mieszczony jest w sercu innych hal i magazynów dostępnych pod wynajem.
Lokalizacja poza centrum miasta w dobrze ulokowanym miejscu , który nie rzuca się bardzo w oczy.
Plusem jest duża wysokość magazynu.
Łatwy dostęp do wjechania tirem / samochodem.
Szerokie, wysokie drzwi wejściowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Radom
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Agata Auzbiter

Ekspert
Rating: 4.02 ?