Sprzedaż, działka, Sławieński, Sławno gm, Warszkowo

Numer zlecenia WYSI226
500 000 PLN 25 za m2
Powierzchnia:
20 000.0 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
100x200
Znajdź na mapie

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Warszkowo
Lokalizacja:
Warszkowo
Powierzchnia:
20 000.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Mieszane
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Idealne miejsce do prowadzenia agroturystyki. Doskonała baza wypadowa nad kaszubskie jeziora lub nad morze. Cisza, spokój, piękna przyroda. Wydzielona działka (obejmująca 2 ha) ze stajnią na 20 koni - zbudowaną w 2001 roku, oraz rozpoczęta budowa drugiego obiektu. Obiekty znajdują się na osobnej części posiadłości, z niezależnym dojazdem ; teren ten jest w całości ogrodzony (siatka). Istnieje możliwość zakupienia sąsiednich działek, na których znajduje się dom mieszkalny, stawy - w jednym z nich właściciel hoduje karpie, łąki oraz teren zalesiony.
Jest to naprawdę świetna inwestycyjnie nieruchomość, dla osób lubiących ciszę, spokój, niespotykane piękno przyrody. Dobrze skomunikowana z Wejherowem i miejscowościami nadmorskimi, doskonała baza wypadowa. Graniczy z rzeką - Piaśnicą.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 956 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Marta Drzał
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 707 PLN