Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Duszniki-Zdrój gm, Duszniki-Zdrój

Numer zlecenia WYWA715
4 500 000 PLN 895 za m2
Powierzchnia:
5 028.0 m2
Liczba zabudowań:
5
Typ:
Hotel

Opis

Obiekt hotelowy z pięknie zagospodarowanym terenem blisko stoku narciarskiego.

Malowniczo położony ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny znajduje się 6 km od popularnej stacji narciarskiej Zieleniec i mieści się tu przystanek Ski Bus w sezonie narciarskim. Składa się z 5 budynków, parku, boiska, basenu i miejsca na rozpalenie ogniska. To urocze miejsce historyczne, blisko rzeki, wśród śpiewu ptaków i dźwięków natury i z każdej strony otoczone drzewami.

Może tu jednocześnie spędzać czas około 127 gości hotelowych i pracownicy jednocześnie.

Nieruchomość składa się z budynku głównego, trzech innych budynków oraz stołówki z obszerną kuchnią, kolumnadą i częścią noclegową dla pracowników. Każdy z nich wybudowany w innych latach i posiada własną historię.

Miejsce cieszące się zawsze mnóstwem gości zarówno weekendowo jak i urlopowo na dłużej. Doskonały punkt wycieczek szkolnych, zimowisk i kolonii. Doskonałe miejsce również do pobytu dla seniorów.

Na terenie obiektu także plac zabaw, warcaby, wiata grillowa oraz narciarnia.Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Duszniki Zdrój , liczącym około 5tyś mieszkańców, w odległości 14 km od granicy z Czechami. Dojazd główną drogą asfaltową. W otoczeniu wzgórza porośnięte drzewami iglastymi. Blisko na stok do Zieleńca.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
18 671 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
106 314 PLN
Kłodzki, Duszniki-Zdrój gm, Duszniki-Zdrój
 Cena:  4 500 000 PLN
 Powierzchnia:   5 028.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Agnieszka Sadowska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?