Obiekt na sprzedaż, Rzeszów, Kmity

Numer zlecenia WYZE449
2 350 000 PLN 5 109 za m2
Powierzchnia:
460.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Oferuję na sprzedaż Budynek komercyjny w Rzeszowie o powierzchni użytkowej około 460 m2 .

Nieruchomość znajduje się w centralnej części Rzeszowa. Powierzchnia użytkowa wynosi około 460 m2 i usytuowana jest na ośmiu arach działki.Budynek wybudowany został początkiem lat 90 - tych z pustaka i cegły i został przykryty blachą. Składa się z trzech kondygnacji tj: niski parter, wysoki parter i piętro. Budynek posiada 2 odrębne źródła ogrzewania na gaz i węgiel. Obecnie część lokali znajdujących się w nim jest wynajmowana.

Ze względu na lokalizację budynku stanowi on bardzo dobą lokatę kapitału oraz daje wiele potencjalnych możliwości prowadzenia własnych biznesów w Rzeszowie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 127 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów, Kmity, Kmity
 Cena:  2 350 000 PLN
 Powierzchnia:   460.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Kamil Tomkowicz

Agent nieruchomości