Lokal na sprzedaż, Warszawa, Śródmieście, Muranów

Numer zlecenia XACU292
3 058 400 PLN 16 000 za m2
Powierzchnia:
191.2 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Piętro:
6/6
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Lokal biurowy z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe.

Lokal o powierzchni 191,15 m2 położony jest na szóstym, ostatnim piętrze apartamentowca przy ulicy Pokornej. Przystosowany jest do działalności biurowej, bądź na siedzibę firmy. W jego skład wchodzą: obszerna przestrzeń biurowa, sala konferencyjna, cztery pokoje biurowe, dwa pomieszczenia z przeznaczeniem na archiwum, serwerownia, pomieszczenie socjalne (kuchnia wyposażona), korytarz oraz dwie łazienki. Lokal wyposażony jest w okablowaną sieć komputerową, złącze światłowodowe, klimatyzację, zewnętrzne rolety. Dodatkową przestrzeń gwarantują dwa obszerne tarasy, południowy i północny. Budynek, w którym znajduje się lokal sąsiaduje z nowoczesnymi biurowcami, w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański, budynek z ochroną. Istnieje możliwość adaptacji lokalu na cele mieszkaniowe – apartament, mieszkanie. W skład oferty wchodzą również trzy miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie trzydzieści tysięcy złotych za jedno miejsce.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 690 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
73 049 PLN
Warszawa, Śródmieście, Muranów
 Cena:  3 058 400 PLN
 Powierzchnia:   191.2  m2
 Liczba pokoi:  13

Marek Majcher

Doradca ds. nieruchomości