Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno

Numer zlecenia XAGY416
1 050 000 PLN 520 za m2
Powierzchnia:
2 018 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Piaseczno
Lokalizacja:
Piaseczno
Powierzchnia:
2 018 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Bardzo ładna działka w Zalesiu Dolnym. Blisko terenów rekreacyjnych.

Sprzedam piękną działkę budowlaną w Zalesiu Dolnym blisko Górek Szymona (5 minut spacerem). Działka jest częścią Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Jest to jedna z dwóch ostatnich działek w tej okolicy. Jeśli szukacie Państwo pięknej działki do natychmiastowej budowy to rozważcie zakup tej nieruchomości. Działka z MPZP wszystkie media włącznie z kanalizacją w drodze. Na działce znajduje się starodrzew, głównie sosnowy i dębowy oraz okazałe lipy, łącznie ok. 80 starych drzew. Działka i wszystkie drzewa zostały wypielęgnowane przez profesjonalną firmę 3 lata temu. Wszystkie media w drodze, prąd (skrzynka) na działce. Dojazd do działki nową drogą asfaltową. Ogrodzenie metalowe od frontu, ale działka jest ogrodzona także z pozostałych 3 stron przez sąsiadów.
Droga dojazdowa do działki asfaltowa,bardzo cicha ze świetną komunikacją - do autobusu linii 727 około 400 m - świetny dojazd zarówno do Piaseczna jak i Warszawy aż do metro Wilanowska.


Zalesie Dolne jest znane jako willowa część Piaseczna, a szczególnym atutem tego miejsca jest teren Górek Szymona, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z jednoczesną infrastrukturą dostępną zarówno dla dorosłych jak i dzieci

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 108 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
27 290 PLN
Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno
 Cena:  1 050 000 PLN
 Powierzchnia:   2 018  m2

Jacek Krupnik

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?