Obiekt na sprzedaż, Tatrzański, Zakopane gm, Zakopane

Numer zlecenia XAJO366
55 000 000 PLN 21 603 za m2
Powierzchnia:
2 546.0 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Pensjonat

OpisOferujemy na sprzedaż nowy apartamentowiec w Zakopanem. Jest to 4-kondygnacyjny budynek zlokalizowany w pobliżu Term Zakopiańskich, Krupówek oraz dworca PKP.
Na parterze przewidziano lokale usługowe (łączna powierzchnia 400mkw), natomiast na kondygnacjach 2-4 znajduje się 29 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 1241mkw, na poziomie -1 znajduje się 25 miejsc postojowych oraz pomieszczenia gospodarcze. Budynek charakteryzuje się niebanalną bryłą oraz świetną ekspozycją na strony świata.
Nieruchomość została wybudowana pod koniec 2023 roku, obecnie trwają odbiory techniczne i wydzielanie poszczególnych lokali.
Z zewnątrz budynek jest większości ukończony, podobnie jak hale garażowe, oraz części wspólne.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto.

Zapraszamy na prezentację!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
354 034 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jarosław Grzelak
Ekspert kredytowy Credipass
Tatrzański, Zakopane gm, Zakopane
 Cena:  55 000 000 PLN
 Powierzchnia:   2 546.0  m2
 Liczba zabudowań:  4

Marek Ignaczak

Agent nieruchomości