Działka na sprzedaż, Sztumski, Stary Targ gm, Stary Targ

Numer zlecenia XAKO998
227 376 PLN 72 za m2
Powierzchnia:
3 158 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
59,69

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Stary Targ
Lokalizacja:
Stary Targ
Powierzchnia:
3 158 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Waplewo

Działka posiada powierzchnię 3158 mkw, o płaskim regularnym kształcie. Oferta dotyczy zarówno zakupu działki jak i udziału w drodze dojazdowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy jednorodzinnej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kilka domów, sąsiadujące działki, które również są na sprzedaż oraz pola uprawne.
Media tj, (woda i prąd ) projektowane są w drodze, jeśli chodzi o kanalizację możliwa jest budowa przydomowej oczyszczalni ścieków.
Atutem nieruchomości jest ciche i spokojne otoczenie i jednocześnie korzystny dojazd do większych miast. Oferta skierowana jest do osób które cenią sobie uroki wsi oraz cisze i dużą przestrzeń wokół własnego ogrodu.

W ofercie posiadamy również dwie sąsiadujące działki o zbliżonej powierzchni. Istnieję również możliwość podziału działek na mniejsze. Cena za mkw wynosi 72 zł.

Jeśli szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu w dogodnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy się na wizytę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 555 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Sztumski, Stary Targ gm, Stary Targ
 Cena:  227 376 PLN
 Powierzchnia:   3 158  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Boroś

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?