Obiekt na sprzedaż, Brodnicki, Bobrowo gm, Kawki

Numer zlecenia XANI433
500 000 PLN   1 900 000 PLN   43 za m2
Powierzchnia:
618.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Sprzedam budynek do zagospodarowania na hotel/dom pomocy społecznej.

Nieruchomość położona jest 18 km od Brodnicy, a 50 km od Torunia.Obszar działki 1,16 ha, porośnięty starym drzewostanem. W środku parku znajduje się budynek o powierzchni 618 m2 . Obiekt składa się z dwóch kondygnacji, piwnicy oraz poddasza. Piętro budynku składa się z dziewięciu pokoi z łazienkami, dwóch pomieszczeń socjalnych i korytarza. Na parterze jest kuchnia, osiem pomieszczeń do adaptacji, trzy WC i korytarz. W piwnicy mieści się kotłownia oraz sześć dodatkowych pomieszczeń.
Obiekt o bogatej tradycji historycznej, sięgającej XIX wieku.

Obiekt jest w dużej mierze odrestaurowany. Z zewnątrz budynek jest ocieplony i otynkowany, dach został odnowiony. Nieruchomość ogrodzona, częściowo przygotowana do prowadzenia działalności turystyczno-hotelowej, agroturystycznej, domu opieki, sali weselnej...

Obiekt remontowany z myślą o otwarciu pensjonatu z salą weselną. Wyposażony w wiele mebli w stylu antycznym.

Elastyczna forma zawarcia transakcji. Istnieje możliwość dzierżawy z prawem pierwokupu. Nieruchomość z olbrzymim potencjałem CZEKA NA INWESTORA.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 075 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Zwierzchowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 707 PLN