Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Północ, Stara Praga

Numer zlecenia XARE076
4 550 PLN
Powierzchnia:
60.5 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
3/9
Struktura:
Rok budowy:
2015
Stan:
Po remoncie

Opis

Apartamentowiec w Porcie Praskim - jednym z najszybciej rozwijających się rejonów Warszawy

Doskonały punkt komunikacyjny - w zasięgu krótkiego spaceru 2 stacje Metra, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, 3 dworce kolejowe (Wileński, Wschodni i Stadion). Do warszawskiej Starówki można dojść spacerem w 8 min. Nowoczesny budynek, z charakterem. Większość lokali wynajmowana przez kancelarie, firmy medialne i marketingowe oraz branżę IT. Wszelkie udogodnienia, w tym bardzo szybki internet światłowodowy. Budynek charakteryzuje się najlepszymi światowymi standardami technicznymi. Cegła klinkierowa, którą pokryta jest elewacja budynku oraz hol wejściowy nawiązuje do fabryczno-portowego klimatu Starej Pragi. Budynek przypomina nowoczesne lofty. W garażu odrębne pomieszczenie do przechowywania rowerów. Lokalizacja budynku stwarza doskonałe możliwości korzystania z jednośladów ponieważ w okolicy istnieje mnóstwo ścieżek rowerowych, w tym pięknie położona trasa ok. 10 km wzdłuż Wisły.

W sąsiednim budynku duży basen ogólnodostępny, w pobliżu ścieżki rowerowe i tereny spacerowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Północ, Stara Praga
 Cena:  4 550 PLN
 Powierzchnia:   60.5  m2
 Liczba pokoi:  5

Zdzisław Grzędziński

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?