Obiekt na sprzedaż, Lidzbarski, Orneta gm, Orneta

Numer zlecenia XAXY584
650 000 PLN 3 101 za m2
Powierzchnia:
209.6 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Warsztat

Opis

Lokal użytkowy 110 metrów kw. + mieszkanie 95 metrów kw. w Ornecie na 12-arowej działce.

Oferuję budynek piętrowy położony na działce o powierzchni 1243 metry kwadratowe, w którym na parterze jest lokal użytkowy do prowadzenia działalności gospodarczej: warsztat / hurtownia / magazyn / produkcja / inne o powierzchni 110 metrów kw. Na piętrze jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95 metrów kw. Działka pozwala na kolejną zabudowę lub będzie służyć jako plac do działalności. Jest zaopatrzona w wodę prąd i kanalizację. Nieruchomość ma dojazd asfaltowy, dwa niezależne wjazdy z przeciwnych stron. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Dodatkowo oferujemy:
Możliwość zostawienia Państwa mieszkania w rozliczeniu, pomoc w zakupie innej, dowolnej nieruchomości – negocjacja ceny zakupu, przeprowadzenie bezpiecznej transakcji,
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami,
Dobór najkorzystniejszego kredytu dopasowanego do Twoich potrzeb i Twojej sytuacji,
Dobór odpowiedniego ubezpieczenia majątkowego,
Jeśli chcesz skorzystać - zadzwoń.

Czy wiesz, że ponad 30 % nieruchomości sprzedajemy bez ich ogłaszania?? Jeśli chcesz kupić nieruchomość „spod lady” zadzwoń.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 697 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
17 445 PLN
Lidzbarski, Orneta gm, Orneta
 Cena:  650 000 PLN
 Powierzchnia:   209.6  m2
 Liczba pokoi:  1

Krzysztof Kowalski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.965 ?