Obiekt na sprzedaż, Szczycieński, Pasym gm, Leleszki

Numer zlecenia XAZI317
720 000 PLN   1 500 000 PLN   1 870 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Przedmiotem oferty jest pensjonat w kameralnym i nietuzinkowym stylu o przeznaczeniu hotelowym typu rancho o pow 385 m2.

Położony w powiecie Szczycieńskim w pobliżu miasta Pasym na jeziorem Kalwa. Na terenie obiektu można spędzić niezapomniane chwile podczas spotkań integracyjnych, wyjazdów szkoleniowych czy odpoczynku wakacyjnego z rodziną i przyjaciółmi. W obiekcie jest 20 miejsc noclegowych. Bliskość lasu oraz jezior dają możliwość czynnego wypoczynku przez cały rok. Do oferowanego obiektu przynależy mała stajnia na kilka koni. Okoliczne lasy bogate w runo leśne a jeziora w ryby.
Bezpośrednio przy budynku i na terenie posesji jest parking na 10-12 samochodów.
Na naszych gości czekają 4 wygodnie urządzone pokoje 2-osobowe oraz jeden pokój 4-osobowy. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem, telewizor i zestaw audio.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 987 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Wioletta Kornet
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 189 PLN