Działka na sprzedaż, Zgierski, Stryków gm, Stryków

Numer zlecenia XECO393
1 652 950 PLN 130 za m2
Powierzchnia:
12 698 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
17,3 x 710

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Stryków
Lokalizacja:
Stryków
Powierzchnia:
12 698 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Brak
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa znajduje się w Gminie Stryków

Działka inwestycyjna usługowo-przemysłowa położona w Strykowie o powierzchni całkowitej 12 898 m.kw. Dojazd drogą asfaltową, obok bocznica kolejowa. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie jako teren obiektów produkcyjnych,składów i magazynów. Maksymalna powierzchnia zabudowy 60% powierzchni działki. Maksymalna wysokość zabudowy 20 m. Działka o płaskim ukształtowaniu. W najbliższym otoczeniu znajdują się inne obiekty o charakterze przemysłowym. Do wjazdu na Autostradę A1 i A2 ok.4 km. Działka niezagospodarowana. Pełna własność,jeden właściciel.

Teren inwestycyjny z potencjałem. Działka usługowo-przemysłowa. Możliwość postawienia hali produkcyjnej,a także logistycznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 305 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Stryków gm, Stryków
 Cena:  1 652 950 PLN
 Powierzchnia:   12 698  m2

Irena Leszczyńska

Doradca ds. nieruchomości