Działka na sprzedaż, Tatrzański, Bukowina Tatrzańska gm, Bukowina Tatrzańska

Numer zlecenia XEFY620
1 095 000 PLN 420 za m2
Powierzchnia:
2 607 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
Nieregularny kształt widoczny na pl

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Bukowina Tatrzańska
Lokalizacja:
Bukowina Tatrzańska
Powierzchnia:
2 607 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

OpisPrzedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Bukowinie Tatrzańskiej, składająca się z pięciu działek sprzedawanych razem o łącznej powierzchni ok 2507 m/kw. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej asfaltowej, uzbrojona w prąd, nieobciążona hipoteką. Rok temu zostały wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Wokół malowniczy Tatrzański krajobraz, w pobliżu przepływa Podgórzański Potok, przez część działki biegnie szlak widokowy prowadzący do Jurgowa, w zimę organizowane są kuligi. Droga dojazdowa łączy się bezpośrednio z ulicą Kościuszki w Bukowinie co pozwala na komfortowy dojazd a jednocześnie chwilę spokoju dzięki oddaleniu od gęstej zabudowy.
28 km do Zamku w Czorsztynie, 23 km do Zakopanego, 13 km do Nowego Targu i zaledwie 9 km do granicy Słowackiej. Ponadto w Bukowinie Tatrzańskiej, w odległości kilkuset metrów znajduje się modna Restauracja Magdy Gessler ‘’ Schronisko Smaków’.


Oferta skierowana zarówno dla inwestorów szukających gruntów pod domki letniskowe bądź pensjonat jak i dla miłośników gór szukających własnego skrawka Tatr.
Polecam i zapraszam na prezentację.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 284 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
28 300 PLN
Tatrzański, Bukowina Tatrzańska gm, Bukowina Tatrzańska
 Cena:  1 095 000 PLN
 Powierzchnia:   2 607  m2

Bartosz Kisiel

Agent nieruchomości