Obiekt na sprzedaż, Starogardzki, Lubichowo gm, Ocypel

Numer zlecenia XELO998
3 600 000 PLN   3 800 000 PLN   3 579 za m2
Powierzchnia:
1 006.0 m2
Liczba zabudowań:
5
Typ:

Opis

Gotowy letni biznes czeka na inwestora gotowego uczynić zeń całoroczną żyłę złota.

Prezentujemy Państwu nieruchomość o pow 17 100 mkw położoną w centrum lasów sosnowych w miejscowości Ocypel ,nad pięknym jeziorem o tej samej nazwie . Sąsiedztwo wielu turystycznych miejscowości i licznych jezior gwarantuje ruch w interesie . Jest to też całkiem wygodne miejsce do życia, dotychczasowi użytkownicy mieszkali tam cały rok.Własna linia brzegowa jeziora , monitorowana plaża. hangar z sprzętem pływającym, plac zabaw, boisko do siatkówki wydzielony parking i wreszcie 12 domków typu wieżyca, 7 domków parterowych i piętrowy pawilon z 20 pokojami stanowią podstawe do stworzenia ośrodka turystyczno -wypoczynkowego o wysokim standarcie.

Zapraszam NA PREZENTACJE.Zapytaj mnie o kredyt.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 937 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Chojnacka
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
85 547 PLN
Starogardzki, Lubichowo gm, Ocypel
 Cena:  3 600 000 PLN
 Powierzchnia:   1 006.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Karolina Pachowicz

Doradca ds. nieruchomości