Lokal na wynajem, Bydgoszcz

Numer zlecenia XEMO460
497 PLN
Powierzchnia:
11.1 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Podwyższony

Opis

Lokal 11 m2 w kompleksie biurowo-produkcyjnym, w bardzo nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni.

Obiekt dwukondygnacyjny, z częścią biurową na pierwszym piętrze. Cały kompleks ogrodzony, monitorowany i strzeżony.
Biura klimatyzowane, umeblowane, z instalacją internetową. Potężna serwerownia. Ogólnodostępne pomieszczenie kuchenne oraz łazienka z WC.
Pomieszczenia jasne, schludne, przestronne korytarze, dużo dobrej energii.
W cenie czynszu najmu wliczone wszystkie koszty - w tym klimatyzacja i ogrzewanie, ryczałt za wodę i prąd oraz 1 miejsce parkingowe na terenie obiektu.

W przypadku klienta zainteresowanego większą powierzchnią - możliwe połączenie wybranych przestrzeni pod indywidualne zapotrzebowanie.

Dodatkowo dla najemcy opcja wynajmu sal konferencyjnych (dostępne dwie sale - zaznaczone na rzucie), dodatkowych miejsc parkingowych oraz obsługi sekretariatu.

Zapraszam do kontaktu po wszelkie szczegóły związane z tą wyjątkową ofertą.

Jeśli szukasz miejsca na biuro, kancelarię czy pracownię, która zapewni wszystkie udogodnienia, a zarazem będzie przystępna cenowo, jest to oferta zdecydowanie warta uwagi. Spokojna okolica, poza zatłoczonym Śródmieściem, łatwość w dojazdach, stylowy obiekt z masą udogodnień i pełne wyposażenie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Bydgoszcz
 Cena:  497 PLN
 Powierzchnia:   11.1  m2
 Liczba pokoi:  3

Anna Seroka

Kierownik biura