Lokal na sprzedaż, Warszawa, Włochy, Salomea

Numer zlecenia XEXU372
575 301 PLN 5 700 za m2
Powierzchnia:
100.9 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2020

Opis

Lokal Użytkowy o pow. 100 m2 w dobrej lokalizacji niedaleko Al. Jerozolimskich

Oferujemy do sprzedaż lokal usługowy o pow. 100,93 m2 na ul. Przerwanej - nieopodal Alei Jerozolimskich – jednej z głównych arterii miasta, co umożliwi mieszkańcom dogodny dojazd do centrum oraz poza Warszawę. W zasięgu spaceru znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Natomiast do Dworca Warszawa Zachodnia, przejazd samochodem to 8 minut, na Lotnisko Chopina 15 minut. W pobliżu znajduje się wiele ciekawych miejsc rekreacyjnych, obiektów sportowych, sklepów i placówek usługowych. Lokal jest monitorowany 24h/dobę. Wysokie witryny głównego pomieszczenie o pow. 54,96 m2 znajdują się od strony głównej ulicy.Natomiast drugie pomieszczenie o pow. 39,64 m2 jest bez okna, może służyć za magazyn.
Lokal jest sprzedawany bez miejsca parkingowego.

To jest lokal dla Ciebie, zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 387 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
15 583 PLN
Warszawa, Włochy, Salomea
 Cena:  575 301 PLN
 Powierzchnia:   100.9  m2
 Liczba pokoi:  3

Małgorzata Kokocińska

Agent nieruchomości