Sprzedaż, działka, Nowosądecki, Stary Sącz, Barcice Dolne

Numer zlecenia XEXY624
200 000 PLN   235 000 PLN   60 za m2
Powierzchnia:
3 313.0 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
70x47,3

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Barcice dolne
Lokalizacja:
Barcice dolne
Powierzchnia:
3 313.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,3313 ha w woj. małopolskim w miejscowości Barcice Dolne.

Działka położona jest 15 km od Słowacji z pięknym,rozciągającym się widokiem na góry,w oddali otoczona lasami,dojazd drogą asfaltowa.W pobliżu znajdują się bijące zródła wody mineralnej, turystyczne szlaki górskie, wyciąg narciarski;siodełkowy, orczykowy, taśmowy, hotel z basenem oraz kortem tenisowym, można również zwiedzać zamek ryterski i okolice.Niedaleko szkoły, przedszkola oraz supermarkety.W odległości 100 km Zakopane.Działka przeznaczona na budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne lub gospodarstwo agroturystyczne.

Piękna, spokojna, czysta okolica położona w samym sercu gór, wokół której powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
782 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 231 PLN