Działka na sprzedaż, Ciechanowski, Glinojeck gm, Dukt

Numer zlecenia XICU871
268 000 PLN 15 za m2
Powierzchnia:
17 829 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
700 x20

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Dukt
Lokalizacja:
Dukt
Powierzchnia:
17 829 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działki w m. Dukt to doskonała lokata kapitału. Doskonałe zastosowanie działek dla rolnictwa.

Ofertę stanowią 3 niezabudowane nieruchomości rolne. Położone są w miejscowości Dukt. Działki nie graniczą ze sobą. Działki porośnięte są częściowo drzewami. Działki położone są w bezpośredniej bliskości do drogi krajowej DK60 pomiędzy Glinojeckiem (5 km), a Ciechanowem (15 km). Nieruchomości położone są w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe placówki handlowo-usługowe zlokalizowane są w Glinojecku. Działki nadają się do działalności rolniczej. Można uzupełnić działkę nasadą drzewostanu. Można działki zakupić jako lokata kapitału i wydzierżawić je osobie zajmującej się działalnością rolniczą. Działki mogą być wykorzystane pod budowę obiektów w ramach działalności gospodarczej (magazyny, sklepy inne). Wielkość działek to: pierwsza nr 56 ma pow. 2.063 m/2, druga nr 70 ma pow. 4.433 m/2 i trzecia nr 88 ma powierzchnię 11.333 m/2.

Zakup działek może stanowić lokatę kapitału. Działki maja walory dostępu do dróg publicznych i wykorzystane w celach biznesowych. Działki można wykorzystać do działalności rolniczej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 833 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Ciechanowski, Glinojeck gm, Dukt
 Cena:  268 000 PLN
 Powierzchnia:   17 829  m2

Jacek Głowacki

Kierownik biura