Dom na sprzedaż, Radom

Numer zlecenia XIGE029
569 000 PLN 5 736 za m2
Powierzchnia:
99.2 m2
Liczba pokoi:
2
Liczba pięter:
1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1960
Stan:
Normalny

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Radom
Ulica:
Powierzchnia:
99.2 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
2
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz płynny
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1960
Wielkość działki:
420 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Dom z ogródkiem z centrum miasta. Idealna okazja na mieszkanie bez rezygnowania z wygód.

Na sprzedaż dom o powierzchni 99 m kw. Doskonała opcja mieszkania w bloku. Można tu stworzyć również dwa niezależne mieszkania o powierzchni ok. 50 m kw. każde z nich. Można również wykorzystać piętro na cele mieszkaniowe, a parter na biuro lub całość na gabinety.
Zatem jak widać możliwości jest dużo, a lokalizacja jest jeszcze wartością dodaną. Jeśli nowy właściciel wykorzystałby nieruchomość na cele usługowe, to co ważne, to bezpłatna strefa parkowania wokół domu. Łatwy dojazd z kilku stron miasta. Do każdego punktu usługowego można w ciągu kilku minut dojść pieszo, podobnie jak do przystanku MPK. Dom w 2017r. był częściowo remontowany. Dodatkowym atutem jest możliwość dobudowania 2 pięter, na co właściciel ma całą dokumentację. Działka może nie jest bardzo duża, ale daje mieszkańcom możliwość wypoczynku, czy grillowania na powietrzu. Natomiast plac zabaw dla dzieci jest w odległości niespełna 20 m.
Jednak by w pełni docenić zalety tej nieruchomości, zapraszam na prezentację
Dom mieszczący się w centrum miasta może być dobrą opcją mieszkania w bloku. Nie trzeba wyprowadzać się daleko poza centrum, żeby mieszkać w domu z ogródkiem. Powierzchnia 100 m kw, to optymalna powierzchnia. Jest to więcej niż przeciętne mieszkanie w bloku, a cena przystępna.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 642 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Klarysa Dawidowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Radom
 Cena:  569 000 PLN
 Powierzchnia:   99.2  m2
 Liczba pokoi:  2

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?