Mieszkanie na sprzedaż, Łódź

Numer zlecenia XIGO718
490 406 PLN 12 960 za m2
Powierzchnia:
37.8 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1/6
Struktura:
Rok budowy:
2026
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Łódź
Ulica:
Powierzchnia:
37.8 m2
Piętro:
1/6
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisUnikatowy projekt mieszkaniowy realizowany w wyjątkowym zarówno architektonicznie, jak i historycznie kwartale łódzkiego śródmieścia. Inwestycja sąsiaduje między innymi z jednym z najcenniejszych zabytków architektury secesyjnej na świecie – willą Leopolda Kindermanna, wewnątrz której kryje się obecnie miejska galeria sztuki. Inwestycja powstaje nieopodal olbrzymiej inwestycji kolejowej. Przystanek „Łódź Śródmieście” będący częścią tzw. łódzkiego metra pozwoli przyszłym mieszkańcom w zaledwie kilka minut dotrzeć na wschód, jak i zachód miasta. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o osobach puszkujących ekscytujących wrażeń w centrum jednej z najprężniej rozwijających się metropolii w kraju. Kompaktowe oraz funkcjonalne układy 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych mieszkań przekonają do siebie zarówno rodziny z dziećmi, singli, seniorów, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 354 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź
 Cena:  490 406 PLN
 Powierzchnia:   37.8  m2
 Liczba pokoi:  2

Denys Petruk

Broker nieruchomości