Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Brynów

Numer zlecenia XIJA534
0 PLN 0 za m2
Powierzchnia:
61.8 m2
Liczba pokoi:
3
Winda:
Nie
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Katowice
Ulica:
Powierzchnia:
61.8 m2
Piętro:
Brak danych
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Zbudowany:
Brak danych
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

OpisW dwóch budynkach o niskiej zabudowie powstanie w sumie 170 mieszkań. Nabywcy znajdą tu zarówno kompaktowe kawalerki, jak i przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 120 m kw. Do większości lokali na najniższych kondygnacjach przypisane są duże ogrody o powierzchni nawet 120 m kw. Z kolei mieszkania na najwyższych piętrach będą dysponować widokowymi tarasami do 68 m kw. W tym etapie inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi.
Osiedle realizowane jest w myśl idei równowagi z naturą. Blisko połowę obszaru stanowią tereny zielone i rekreacyjne, a do wykończenia budynków używane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. W projekcie duży nacisk położono na otoczenie budynków i przestrzenie wspólne. Główną oś komunikacyjną utworzy szeroka promenada, na końcu której znajdzie się malowniczy staw z pomostem. Nie zabraknie też mniejszych alejek spacerowych z nawierzchniami antysmogowymi czy placów zabaw dla najmłodszych. Mieszkańcy będą mogli korzystać także z unikalnego udogodnienia – tężni solankowej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Katowice, Brynów, Brynów
 Cena:  0 PLN
 Powierzchnia:   61.8  m2
 Liczba pokoi:  3

Jan Dominiewski

Kierownik biura