Mieszkanie na sprzedaż, Jeleniogórski, Podgórzyn gm, Staniszów, Staniszów

Numer zlecenia XIKI804
341 000 PLN 11 100 za m2
Powierzchnia:
30.7 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
1/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2016
Stan:
Wysoki standard

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Staniszów
Ulica:
Staniszów
Powierzchnia:
30.7 m2
Piętro:
1/2
Pokoje:
1
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Taras
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Cegła
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Geotermiczne
Winda:
Tak
Widok:
Jezioro
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Apartament system condo ze stopą zwrotu 8% w Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA Staniszów.

Gotowy, w pełni wyposażony, nowoczesny apartament znajdujący się w jednej z najbardziej atrakcyjnych inwestycji rynku hotelarskiego. Obiekt z segmentu premium wyposażony w pełną infrastrukturę pozwalającą na wypoczynek blisko natury. Jako jedyny obiekt condohotelowy w całej Polsce, będzie świadczyć usługi w oparciu o własne ujęcie wody geotermalnej.
MODEL BIZNESOWY oparty jest na umowie dzierżawy zawartej na 10 lat z możliwością przedłużenia, w ramach której wypłacany jest comiesięczny czynsz właścicielski, roczna stopa zwrotu 8% od ceny netto nieruchomości, pobyt właścicielski 14 dni w roku, apartament wykończony, z KW, możliwość zwrotu VAT, podana cena jest ceną netto.
W obiekcie znajduje się luksusowe SPA odnowy biologicznej oraz medycznej, rozbudowane centrum rozrywki, dziedziniec ozdobiony Wiszącymi Ogrodami, 2 restauracje.
W br. planowane jest otwarcie całorocznych, gorących basenów termalnych, ogrzewanych wodą termalną co zapewnia unikatowość inwestycji w skali kraju.

Kompleks zlokalizowany w sercu gór Karkonoszy.W bezpośrednim otoczeniu znajdują się kompleksy narciarskie takie jak Szklarska Poręba czy Karpacz. W odległości ok 5 km od Pałacu, w trakcie budowy jest kolejny kompleks narciarski oraz rozbudowa infrastruktury drogowej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 334 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 744 PLN
Jeleniogórski, Podgórzyn gm, Staniszów, Staniszów
 Cena:  341 000 PLN
 Powierzchnia:   30.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Katarzyna Prządka

Kierownik biura