Działka na sprzedaż, Miński, Jakubów gm, Ludwinów

Numer zlecenia XINU710
750 000 PLN 81 za m2
Powierzchnia:
9 273 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
67x138

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Ludwinów
Lokalizacja:
Ludwinów
Powierzchnia:
9 273 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Na sprzedaż atrakcyjna działka 9273 m2 z dobrym dojazdem do Warszawy.

Na sprzedaż działka idealna dla chcących uciec od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym szybkim dojeździe do miasta - trasa szybkiego ruchu przez Mińsk Mazowiecki 8 km od Ludwinowa.
Działka nadaje się idealnie również dla inwestora - z racji wielkości można ją podzielić na kilka (trzy lub cztery ) mniejszych, dookoła warunki zabudowy na domy jednorodzinne.Warunki zabudowy przewidują 70% powierzchni biologicznie czynnej. Wysokość budynku od 8 do 11 m do kalenicy ( dach dwu lub wielospadowy ). Wodociąg miejski, kanalizacja - szambo, prąd, planowany gaz.
Z racji czystego powietrza oraz terenów, okolica jest bardzo atrakcyjna turystycznie. W Ludwinowie oraz okolicznych miejscowościach znajduje się wiele domków rekreacyjnych, zarówno letniskowych jak i całorocznych.



Jeżeli marzy Ci się dom wśród przyrody, z dala od miasta lub jesteś inwestorem i szukasz terenu, który można ciekawie zagospodarować to ta oferta jest dla Ciebie!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 934 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 937 PLN
Miński, Jakubów gm, Ludwinów
 Cena:  750 000 PLN
 Powierzchnia:   9 273  m2

Jacek Trojanowski

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?