Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów

Numer zlecenia XIRI777
970 000 PLN   1 554 000 PLN   8 818 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Warsztat samochodowy funkcjonujący od 20-tu lat, dochodowy z bazą stałych klientów i tendencją wzrostową. Usługi świadczone to: stacja antykorozyjna konserwacji samochodów autoryzowana przez Volvoline - Serwis, serwis ogumienia Hoffman Serwis - najnowszej generacji. Sprzedaż opon nowych i używanych, przechowalnia opon, automyjnia samochodowa. Dodatkowo dom dwurodzinny do zamieszkania.

Warsztat samochodowy funkcjonujący od 20-tu lat, dochodowy z bazą stałych klientów i tendencją wzrostową. Usługi świadczone to: stacja antykorozyjna konserwacji samochodów autoryzowana przez Volvoline - Serwis, serwis ogumienia Hoffman Serwis - najnowszej generacji. Sprzedaż opon nowych i używanych, przechowalnia opon, automyjnia samochodowa. Dodatkowo dom dwurodzinny do zamieszkania po częściowym odświeżeniu. Parter z 1954 r , piętro nadbudowane w 1999 r. Dom z cegły, wysokie pomieszczenia, słoneczny.
Fragment działki od strony salonu ładnie zagospodarowany. Możliwość połączenia miejsca pracy i miejscem zamieszkania lub przeznaczenia domu na budynek biurowy. Świetna lokalizacja.

Dochód z warsztatu rocznie ok 150 000 zł, udokumentowany z tendencją wzrostową.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 025 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
25 419 PLN