Działka na sprzedaż, Kraków, Chełm

Numer zlecenia XODI815
8 900 000 PLN 578 za m2
Powierzchnia:
15 410 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
0x0

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Kraków
Lokalizacja:
Chełm
Powierzchnia:
15 410 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Działki położone w rejonie ul. Królowej Jadwigi i ul. Becka, w zachodniej części Krakowa. Dzielnica uznawana za jedną z najładniejszych z uwagi na szczególne walory krajobrazowe (Błonia, Wzgórze św. Bronisławy, Kopiec Kościuszki)
Działki tworzą dwa kompleksy funkcjonalno-użytkowe podzielone drogą stanowiącą dojazd do przedmiotowych działek. Nieruchomość ma regularny kształt, położona jest na płaskim terenie z dostępem do ul. Królowej Jadwigi w drugiej linii zabudowy. Najbliższe sąsiedztwo stanowią osiedla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o charakterze willowym i rezydencjalnym. Dla przedmiotowej nieruchomości wydana została decyzja ustalająca warunki zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego "budowa budynków jednorodzinnych w zabudowie wolno stojącej i bliźniaczej obejmująca do 27 budynków z wbudowanymi garażami.
Do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT.
Oferta jest zaproszeniem do negocjacji. Polecam!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
41 325 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Kraków, , Chełm
 Cena:  8 900 000 PLN
 Powierzchnia:   15 410  m2

Monika Mirowska

Doradca ds. nieruchomości