Obiekt na sprzedaż, Szczecinecki, Borne Sulinowo gm, Borne Sulinowo

Numer zlecenia XOLU631
565 000 PLN 227 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Hala magazynowo - produkcyjna wraz z zapleczem mieszkalnym w doskonałym stanie technicznym.

Hala z częścią mieszkalno - biurową położona na 2 działkach o łącznej pow. 863 m2. Nieruchomość sklada się z 2 połączonych bezpośrednio nieruchomości.
Część mieszkalna o pow. 187 m2 w której znajduje się duży salonz kominkiem, 2 kuchnie, 2 łazienki, 4 sypialnie. Mozliwość zaadoptowania na lokale usługowe lub pomieszczenia biurowe. Osobne wejście bezpośrednio z ulicy, wyjście na taras. nieruchomość położona jest na działce 249 m2.
Część magazynowa - hala o pow. 212 m2 z osobnym wjazdem bramą garażową oraz wejściem od strony ulicy. Na hali znajdyje się prąd, woda i kanalizacja.
Nieruchomość położona przy głównej drodze i bliskim sąsiedztwie marketu spożywczego Biedronak. Dostęp do drogi publicznej bezpośredni.
Bardzo dobry stan nieruchomości.

Idealne miejcsce do prowadzenia wszelkiego typu działalności. Od sklepów, hurtowni, warsztatów, produkcji itp. Nieruchomość inwestycyjna w doskonałej lokalizacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 344 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
15 326 PLN
Szczecinecki, Borne Sulinowo gm, Borne Sulinowo
 Cena:  565 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Radosław Jodziewicz

Kierownik biura