Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia XONA772
400 PLN
Powierzchnia:
16.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1950

Opis

OKAZJA!! Mały, przytulny lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Atrakcyjny lokal 16 m kw. w obecnej dobie pandemii może być alternatywą dla tych co liczą się z kosztami. Niska cena najmu może być dużym plusem przy podjęciu decyzji.
Dodatkowo super lokalizacja, która ułatwia dojazd z każdej strony miasta. Bardzo bliskie sąsiedztwo parku może sprzyjać i dać czas na chwile odpoczynku i relaksu.
Sam lokal to jedno pomieszczenie plus łazienka w dobrym standardzie. Brak ogrzewania wcale nie umniejsza zalet, gdyż najemca sam decyduje kiedy i ile ogrzewa swoje biuro, zatem ma wpływ na opłaty, które będzie musiał ponieść.
Zapraszam na prezentację, gdyż niewiele jest lokali w tak niskiej cenie.

Lokal przy ulicy, która ostatnio przeszła remont.
Lokal dla tych, co czują duszę starych kamienic, dla tych co chcą by ich biuro było w wyjątkowym miejscu.
OGLĄDANIE TO NIE ZOBOWIĄZANIE!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  400 PLN
 Powierzchnia:   16.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Agata Auzbiter

Doradca ds. nieruchomości