Wynajem, lokal, Warszawa, Wola, Odolany

Numer zlecenia XUCI274
25 000 PLN   35 000 PLN  
Powierzchnia:
400.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
1998
Stan:
Podwyższony

Opis

Nieruchomość w centrum Woli z bardzo dobrym dojazdem, bezpośrednio przy ulicy. Idealne miejsce do prowadzenia firmy o profilu handlowym (hurtowym) lub produkcyjnym. Obiekt składa się z hali magazynowo- produkcyjnej, przylegającego do niej budynku biurowego oraz domu mieszkalnego. Przed obiektem parking dla klientów. Istnieje możliwość wynajmu tylko hali magazynowo-produkcyjnej za kwotę czynszu 15 tyś. zł miesięcznie. Wynajem tylko domu mieszkalnego możliwy tylko za 11 tyś.

Hala magazynowo-produkcyjna o pow.750 mkw , z możliwością wysokiego składowania, ogrzewana, doświetlona światłem dziennym dzięki zainstalowanym oknom dachowym. Zainstalowane czujniki przeciwpożarowe. Na poziomie -1 powierzchnia socjalna (szatnie, kuchnia) i węzeł sanitarny.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu