Lokal na wynajem w centrum Sztumu, 76,6 mkw

Lokal na wynajem, Sztumski, Sztum gm, Sztum

Numer zlecenia XUCO808
1 970 PLN
Powierzchnia:
76.6 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
1997
Stan:
Po remoncie

Opis

Lokal usługowy na wynajem przy ul. Morawskiego w Sztumie, znajdujący się na I piętrze

Oferujemy Państwu lokal usługowy na wynajem w korzystnej lokalizacji w ścisłym centrum Sztumu.
Lokal znajduje się budynku usługowym na pierwszym piętrze przy ul. Morawskiego. Powierzchnia lokalu to 76,6 mkw w jej skład wchodzi obszerna powierzchnia usługowa, dwa niezależne gabinety oraz łazienka. Wejście do lokalu znajduje się od zaplecza budynku, w pobliżu miejsc parkingowych. Lokal ogrzewany jest gazem.
Nieruchomość bardzo dobrze sprawdzi się pod siedzibę biura, kancelarię, gabinety medyczne lub różnego rodzaju usługi, na przykład fryzjersko- kosmetyczne.
Istnieje możliwość zawieszenia reklamy w widocznym miejscu na elewacji budynku.
Warunki wynajmu:
- umowa minimum 24 miesiące
- dwu miesięczny okres wypowiedzenia
- kaucja 4000,00 złJeśli musisz sprzedać swoją nieruchomość aby zakupić nową pomożemy przejść przez cały proces sprzedaży oraz zakupu.

Kupując z nami macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.

Zapraszamy na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Sztumski, Sztum gm, Sztum
 Cena:  1 970 PLN
 Powierzchnia:   76.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Wioleta Sosińska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?