Lokal w samym centrum Janowa na biuro lub gabinet

Lokal na wynajem, Janowski, Janów Lubelski gm, Janów Lubelski

Numer zlecenia XUHY021
3 936 PLN
Powierzchnia:
60.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Lokal 2 pokojowy, idealny na biuro, siedzibę firmy, gabinet. Świeżo po remoncie.

Idealny lokal pod gabinet (lekarski, kosmetyczny itp.) lub biuro - przed wejściem do lokalu jest miejsce na urządzenie poczekalni dla pacjentów/klientów. Lokal położony jest na 1 piętrze i składa się z 2 osobnych pokoi, które niedawno zostały całkowicie odnowione - podłogi, ściany, oświetlenie. Lokal posiada 2 nowe łazienki - jedna z wejściem od lokalu, druga dostępna od klatki schodowej (poczekalni). Do lokalu prowadzi osobne wejście przez odnowioną klatkę schodową.Atutem lokalu jest położenie w ścisłym centrum Janowa Lubelskiego (przy Rynku (PKS).

Najlepsza lokalizacja na biuro lub gabinet w Janowie Lubelskim - przy samym Rynku.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Janowski, Janów Lubelski gm, Janów Lubelski
 Cena:  3 936 PLN
 Powierzchnia:   60.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Tomasz Marzec

Doradca ds. nieruchomości