Sprzedaż, działka, Ostródzki, Łukta gm, Łukta

Numer zlecenia XULI695
99 000 PLN   110 000 PLN   7 za m2
Powierzchnia:
15 014.0 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
1250x1200

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Łukta
Lokalizacja:
Łukta
Powierzchnia:
15 014.0 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Prezentowana działka znajduje się w gminie Łukta. Miejscowość położona na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich: droga nr 527 Olsztyn - Morąg, droga nr 530 Ostróda - Łukta - Dobre Miasto.


Opisywana nieruchomość to blisko 1,5 hektara terenu rolnego. Mając na uwadze przeznaczenie ma ona charakter: rolny, rekreacyjny oraz siedliskowy. Media w postaci kanalizacji i wody są w planowanych inwestycjach gminy. Prąd w niedalekiej odległości. Atutem okolicy są to przydatne gleby, należące do kompleksów pszennego dobrego i pszenno–żytniego z przewagą IVa i IIIb klasy bonitacyjnej.

Malownicze pagórki, tereny leśne oraz liczne jeziora: Isąg, Morąg, Gil, Długie, Łoby, Taburz, Ruskie, Szeląg)- to piękny krajobraz Łukty.Dla pasjonatów przyrody polecam Rezerwat- Sosny Taborskie.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
387 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 714 PLN