Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Wisznia Mała

Numer zlecenia XUMO158
477 830 PLN 394 za m2
Powierzchnia:
1 213 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
36 x 30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Wisznia Mała
Lokalizacja:
Wisznia Mała
Powierzchnia:
1 213 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania. Działka położona w Wiszni Małej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano dla niej możliwość zabudowy domem jednorodzinnym lub bliźniaczym. Najważniejsze atuty działki to bliski dojazd do węzła drogi ekspresowej, bliskość terenów zielonych, oraz łatwy dostęp do usług szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie, kościół,.. Działka co prawda nie jest uzbrojona ale w bezpośrednim sąsiedztwie mamy prąd, wodę i kanalizację. Jeśli potrzebujesz większej działki to możesz dokupić przylegająca działkę o bardzo podobnych parametrach. Bardzo dobra oferta dla osób chcących mieszkać poza Wrocławiem a jednocześnie mieć dobry, szybki dojazd do miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 268 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dawid Intrys
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Wisznia Mała
 Cena:  477 830 PLN
 Powierzchnia:   1 213  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Truszczyński

Ekspert
Rating: 5 ?